Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
počet produktů: 0
cena: 0,00 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 47
týden: 47
celkem: 77508
nejnovější produkty
DRIFT STEALTH 2
6 990,00 Kč

Obchodní podmínky

 

     Doprava a poštovné

  • Zboží standardně expedujeme nejpozději následující pracovní den prostřednictvím přepravní společnosti PPL.

  • Při nákupu nad 4000 korun je balné a poštovné zdarma, při objednávkách do 4000 Kč účtujeme dopravné 90 Kč (PPL).

 

 

     

     Objednávky na Slovensko

Zboží doručuje přepravní společností PPL. Při nákupu nad 6000 CZK je balné a dopravné zdarma. Při objednávkách do 6000 CZK účtujeme balné a poštovné podle váhy zásilky.
 
Doručení na Slovensko trvá obvykle do 24h. Pro kontrolu a sledování pohybu zásilky obdržíte v okamžiku expedice emailem podací číslo zásilky.
 
 
     

     Platba za zboží

     Za zboží můžete zaplatit jedním z těchto způsobů:

  • Dobírka - standardní zbůsob platby při zaslání zboží PPL, ve vyjímečných případech Českou poštou
  • Převodem na účet - za zboží můžete zaplatit převodem na náš účet (KB, ČSOB). Na přání Vám vystavíme proforma fakturu. Zboží odesíláme v okamžiku připsání částky na náš účet
   
     

 

      Vrácení zboží

Kupující má právo vrátit zboží, které je nepoškozené, nepoužité, v původním stavu, originálním obalu a nadále prodeje-schopné, bez udání důvodu do 14 dnů, přičemž je povinen dopravit zboží na vlastní náklady na níže uvedenou adresu.

Za vrácené zboží vám bude při splnění všech uvedených podmínek vrácena jeho cena, kterou jste uhradili. Peníze zašleme převodem na účet do 30 dnů od přijmutí vráceného zboží. Číslo účtu prosím zašlete spolu se zbožím.

V případě nedodržení uvedených podmínek zboží zašleme zpět s vysvětlením, proč nebylo odstoupení od smlouvy akceptováno.

 
   

     Reklamace zboží

Po převzetí si zásilku vždy pečlivě překontrolujte, zda-li je kompletní, není porušený obal a obsah odpovídá objednávce. Případné chybějící kusy, porušený obal atd. reklamujte přímo u přepravce při převzetí zásilky. O ostatních nesrovnalostech v zásilce nám dejte neprodleně vědět emailem (info@cametech.cz), nejpozději avšak do 48hodin od doručení zásilky.

Na zboží je poskytována 2-letá záruční lhůta (s vyjímkou spotřebního materiálu jako jsou např. baterie), která se však nevztahuje na vady vzniklé opotřebením, nesprávným zacházení, či mechanickým poškozením. Reklamace jsou vyřizovány v zákonné lhůtě nejpozději však do 30ti dnů od převzetí vadného zboží.

Zboží k reklamaci zašlete na níže uvedenou adresu spolu s kopií dokladu o koupi a přesným popisem vady. Bez těchto náležitostí nemůže být reklamace posouzena a vyřízena, tudíž bude vrácena zpět kupujícímu. Pokud se s námi předem nedohodnete jinak, posílejte pokud možno kompletní balení včetně příslušenství.

 
   

Reklamované či vracené zboží zasílejte na adresu:

M-CAM studio s.r.o.
Komenského 39, 768 11 Chropyně